Mezun

6000+

Öğrenci

Her Gün

9.00 - 18.00

Bizi Arayın

 

Animasyon

ANİMASYON

Animasyon konusu Türkiye’de çok iyi degil gibi görünsede aslında bir çok cengaverler ülkemizden çıkmaktadır

Sadece Maya Karakter Animasyon değil After effect animasyon da mimari modelleme animasyonuda bir çok reklam ve tanıtım

filmllerinde yapılmakta ve türk tasarımcılar tarafından gayet şık ve düzgün işler çıkartabiliyorlar.

ANİMASYON KURSU

AUTODESK MAYA

Autodesk Maya Karakter Modelleme ve Animasyon

Türkiye’de bir benzeri olmayan ve Dünya standartlarındaki eğitim metodumuz, yaptıkları çalışmaları tüm Dünya’da tanınmış olan eğitmenlerimiz ile 90 saat süresince alacağınız eğitim programımız “Gör ve Uygula” prensibini  sağlar. Böylece, Autodesk Maya Programının gelişmiş modelleme, animasyon ve render araçlarına hakim olurken aynı zamanda sektör genelindeki çalışma prensibi olan ‘prodüksiyon ekibi’ kavramına alışır ve ‘grup çalışmasını’ önceden tecrübe etmiş olursunuz.

 

AFTER EFFECT MOTION GRAPHIC

Televizyonu açtığımızda seyrettiğimiz çoğu reklam filminde ve görsel efektli dizide After Effects yazılımının kullanıldığını görürüz. Bu kursumuzun amacı kendini her alanda en iyi şekilde ispat etmiş olan After effects yazılımının tamamen görsel efekt yapımında kullanımına yönelik araçlarının ve tekniklerinin öğretilmesi amaçlanmaktadır. Proje tabanlı ilerleyen kursumuzda kullanıcılar After effects yazılımın eşsiz compositing özelliklerinin kullanılması dışında kullanıcılara 3d animasyon sektöründe, reklam sektöründe, çeşitli dizi projelerinde veya sinema efektlerinin hazırlanmasında Adobe After Effects yazılımının sağladığı avantajlarla birlikte karşılaşılan sorunlar ve bunların çözümleri gibi kullanıcıları piyasa koşullarında çalışmaya hazırlayacak projeler başlangıç aşamasından proje sonlandırmasına kadar kullanıcıyla birlikte çözümlenecektir.

ANİMASYON

Autodesk Maya Karakter Modelleme ve Animasyon eğitimi yeni sezondada devam ediyor

Animasyon kursun 2d animasyon 3d animasyon olarak eğitim seçeneklerimiz vardır

Adobe after effect kursu yaptığınız tüm animasyonların cinema 4d maya veya 3d max gibi programlarla oluşturduğunuz videoların daha kaliteli hale gelmesi için mükemmel bir prograramdır

ANİMASYON
ANİMASYON
Başvuru Formu

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 9 - 18
  • Salı 9 - 18
  • Çarşamba 9 - 18
  • Perşembe 9 - 18
  • Cuma 9 - 18
  • Cumartesi 9 - 18
  • Pazar 9 - 18
Telif Koruma

Sohbeti Aç
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size yardımcı olmak için buradayız!