Mezun

6000+

Öğrenci

Her Gün

9.00 - 18.00

Bizi Arayın

 

Hakkımızda

Vizyon:

“3D animasyon ve görsel efekt” programlarına yönelik hazırlanan yüksek kalitedeki eğitim hizmetleri ile yurt içi ve yurt dışı katılıma açık, sektöre öncülük eden bir referans merkezi olmak

3 Yıl önce bayrağı teslim aldığımızdan bugüne kadar işlediğimiz tüm dersleri temel seviye yada ileri seviye olarak ayırmadan en baştan başlayarak ileri seviyeye kadar uygulamalı bir şekilde işliyoruz 

7 Kişilik Gruplar halinde Profesyonel eğitim

ders sonrası danışmanlık alabilirsiniz

%80 katılım ile Dilerseniz Ücretsiz Ders Tekrarı yapabilirsiniz

Anlamadığınız Konularda Eğitmenlerimiz ders öncesi veya sonrası sorun yaşadığınız konularda size yardımcı olacaktır

Misyon:

3D ve diğer ilgili sektörlerin gelişmesini ve genişlemesini sağlamak ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla; sadece 3d animasyon ve görsel efekt alanında, teknolojiyi takip eden, uygulama ve teorik bilgiyi bir arada veren eğitim hizmetleri ile geleceğin başarılı 3D sanatçılarını yetiştirmek.

Temel değerler

1-İnsana yapılacak en büyük yatırımın eğitim olduğuna inanan
2-İlgili sektörle ve akademik çevre ile ilişki içinde olan
3-Sürekli gelişen ve geliştiren
4-Öğrenci memnuniyetini ön planda tutan
5-Yol gösterici
6-Yeniliklere öncülük eden
7-Teknolojiyi takip eden
8-Sanata ve sanatçıya saygı duyan

Türkiye’nin ilk ve tek 3D Animasyon ve Görsel Efekt okuluyuz.

HAKKIMIZDA:

3D Akademi, sektördeki sorunları gözlemleyerek, gerekli ihtiyacı karşılamak üzere hem akademik hem pratik eğitim sistemini birlikte barındıran eğitim programlarıyla Aralık 2006da Türkiye’nin ilk 3D animasyon ve görsel efekt okulu olarak Koşuyolu-Kadıköyde kuruldu.

Sadece 3D animasyon ve görsel efekt programlarının eğitimlerinin yer aldığı geniş eğitim müfredatı içerisinde Maya, After Effects, 3DS Max gibi eğitimler bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek “Oyun Tasarımı ve Programlama” kursu programını hazırlamış ve hizmetleri arasına sokmuştur.

3D Akademi, sektördeki uzman kişilerden oluşan eğitmen kadrosu, yüksek donanıma sahip makine parkurları, 10 kişilik sınıfları ve sıcak ortamı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Öğrencilerinin kendi portfolyolarının oluşmasına yönelik hazırladığı eğitim programları ile öğrencilerinin kurs bitimindeki kariyerlerine destek oluyor. Ayrıca, maya ve after effects gibi eğitim programlarından mezun olan başarılı öğrencilerine önde gelen ajans ve firmalarda staj olanağı sağlıyor.

3D Akademi, eğitim kalitesini düşürmemek ve sınıf içi belli bir seviyeyi korumak için bir çok eğitim programının kaydı öncesinde mülakat ve sınav yapmaktadır.

3D Akademi alanında ilk ve tek olmasının sorumluluğunu bilerek, 3d sektörünün gelişmesi ve genişlemesine yönelik hizmetlerle alanında öncü ve yol gösteren bir kurum olmayı hedefliyor.

Eğitim programlarının yanı sıra gerçekleştirdiği seminer, workshop gibi etkinliklerle hem sektör çalışanlarına hem üniversite öğrencilerine destek veriyor.

Neden 3D Akademi?

Çünkü,
1-Sektörde uzun yıllar çalışmış, dünyadaki gelişmeleri takip eden uzman eğitmen kadrosuna sahip. Detaylı bilgi için tıklayınız.
2-Maksimum 7 kişilik, yüksek donanımda bilgisayarlara sahip eğitim ortamları var. Detaylı bilgi için tıklayınız.
3-Eğitim süresince çok sayıda uygulama yaparak öğrencilerini profesyonel hayata hazırlıyor.
4-Sadece 3D Animasyon ve görsel efekt ile ilgili konularda eğitim veriyor.
5-Mülakat ve sınav gibi tekniklerle sınıf içi seviyeyi belli bir dengede tutmaya çalışıyor.
6-Eğitim programlarının yanında, seminer ve workshop gibi çalışmalarla sektöre hizmet veriyor.
7-Türkiye’ye bir çok ilki taşıyor ve taşımaya devam edecek.

 

 

Leave a Reply


Başvuru Formu

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • Pazar9 - 18
Telif Koruma