Mezun

6000+

Öğrenci

Her Gün

9.00 - 18.00

Bizi Arayın

 

2D Toon Boom Harmony Animasyon

Eğitimde Toon Boom Harmony 20 Animasyonu

Öğrencileri Başarılı Kariyerlere Hazırlamak

Toon Boom yazılımı 20 yılı aşkın süredir öncülük etmektedir.

Ödüllü animasyon oluşturmak için endüstri standardıdır. Hayal edebiliyorsanız, araçlarımız başarmanıza yardımcı olacaktır.

Animatör, eğitimci veya kurumunuzun rekabetçi kalmasını sağlayan bir yönetici olmayı hedefleyen bir öğrenciyseniz, Toon Boom yazılımı animasyon eğitimi hedeflerinize ulaşmanın anahtarıdır.

Endüstrinin lider 2D animasyon yazılımı Harmony 20, dijital çizim hassasiyetindeki en son yenilikleri fırçalarına getiriyor – her işaret, her stil, yaratmak istediğiniz ve izleyiciye bırakmak istediğiniz her doku hissediliyor. Cetveller, kılavuzlar, renk kontrolü ve özelliklerin yanı sıra yenilikçi deforme ediciler animasyonunuzu zenginleştirerek gerçeği ve fanteziyi birbirine milimetre yaklaştırır.

2d Toon Boom Harmony 20 Animasyon

Sanatçılar, bir yüzeyde her biri yapımcıları kadar benzersiz olan ayırt edici işaretler yaratarak, çalışmalarıyla kendilerini ifade ederler. Doğru araç, bir görüntünün hem gerçek özünü yakalayabilir hem de arkasındaki kişinin yaratıcı ruhuna bir bakış sağlayabilir.

Tek bir güçlü uçtan uca animasyon yazılımıyla her tarzda sanat ve duygu yaratın. İster kağıtsız, ister kesikli animasyonu tercih edin, Harmony 20, piyasaya fırtına gibi gelen ödüllü animasyon trendlerini belirlemeye yardımcı oluyor. Aydınlatma, gölgeleme, özel efektler ve diğerlerindeki en son gelişmeler, özelliklerinize ve serilerinize daha fazla hayat verir. Gelişmiş donanım ve ana kontrolör işlevselliği, yaratıcı ifadeyi desteklerken zamandan ve paradan tasarruf sağlar!

Dünyanın dört bir yanındaki en iyi animasyon stüdyoları ve hikaye anlatıcıları, yaratıcı bütünlüğü korurken hikayelerini üretmek için bizim yazılımımıza güveniyor.

 

2D Toon Boom Harmony Animasyonu

 

 

https://www.toonboom.com/products/harmony

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başvuru Formu

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 9 - 18
  • Salı 9 - 18
  • Çarşamba 9 - 18
  • Perşembe 9 - 18
  • Cuma 9 - 18
  • Cumartesi 9 - 18
  • Pazar 9 - 18
Telif Koruma

Sohbeti Aç
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size yardımcı olmak için buradayız!