Mezun

6000+

Öğrenci

Her Gün

9.00 - 18.00

Bizi Arayın

 

3D Akademi 12 yaşında

Türkiye’nin ilk 3D Animasyon ve Görsel Efekt Okulu 3D Akademi 12 yaşına bastı!

Uzun yıllar 3D alanında eğitimler veren 3D Akademi, Türkiye’de animasyon ve özel efekt sektörünün genişlemesi için 6 yıl önce Türkiye’nin ilk Animasyon Okulu olarak kuruldu. Bu süre zarfında birçok mezun veren 3D Akademi’ye, artık uzmanların yetiştiği kurum gözüyle bakılıyor. Bu bağlamda, Türkiye’nin en iyi animasyon stüdyoları, TV kanalları, özel efekt stüdyoları sadece 3D Akademi’den öğrenci kabul ediyor.

3D Akademi’den mezun olan öğrenciler artık Türkiye’nin en önemli 3D Animasyon ve özel efekt projelerinde çalışıyor. 3D Akademi, Ocak 2008 tarihinde başlayan Oyun programlama kursu ile yine Türkiye’de bir ilki başlatarak yerli oyun yapımcılarını yetiştirmeye başlamıştır.

Artık sadece izleyen değil, üreten bir Türkiye’yiz!

Türk CG sektörü, son yıllarda yapılan profesyonel 3D çalışmaları ile göz dolduruyor. Bunda en çok 3D Akademi’nin katkısı var. Önceleri çocuklarımıza sadece yurt dışından ithal edilen çizgi filmler izletilirken, artık yerli animasyon çizgi film üretir seviyeye geldik.  Zira ekranlardan izlediğimiz yerli 3D animasyon çizgi filmleri “Keloğlan” ve “Pepe” gibi projeler 3D Akademi mezunları tarafından yapılıyor. Ayrıca yine ekranlarda severek izlediğimiz “EZEL” ve “Son” gibi dizilerin özel efektleri yine 3D Akademi mezunları tarafından yapılmıştır.

3D Sektörüne yerli yatırım!

3D Akademi 12 yılda yaklaşık 50 üniversitede seminer ve etkinlikler yaparak, 3d sektörünün büyümesinde ve daha geniş kitlelere ulaşmasında büyük rol oynamıştır. Sizde eğer 3D animasyon, özel efekt veya oyun programlama alanında kariyer yapmak istiyorsanız, mutlaka 3D Akademi’yi ziyaret edin!

Öğrenci Çalışmalarında Bazıları

[fwvvw id=282967 source=”channel” number=”20″]

Bu içerik yorumlara kapalı.
Başvuru Formu

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 9 - 18
  • Salı 9 - 18
  • Çarşamba 9 - 18
  • Perşembe 9 - 18
  • Cuma 9 - 18
  • Cumartesi 9 - 18
  • Pazar 9 - 18
Telif Koruma

Sohbeti Aç
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size yardımcı olmak için buradayız!