Mezun

6000+

Öğrenci

Her Gün

9.00 - 18.00

Bizi Arayın

 

After Effect Kursu Bireysel Profesyonel eğitim

after effect kursu bireysel profesyonel eğitim
After Effect Kursu

Merhaba Öncelikle Bu sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkür ederiz

Prodüksiyon Reklam Ajansları Belediye ve diğer kurumsal şirketlerin bünyelerinde video ve animasyon ekipleri daha çok istihdam sağlıyor

Söyle anlatalım personel alımlarında vasıf cok önemli

Sadece Grafik programları  sadece video montaj yada sadece After effectle bir şirkete girip çalışmak çok zorlaşmaya başladı

İş verenleren daha fazla verim daha personelle işi bitirme derdindeler  bu yüzdende daha çok donanımlı personelleri tercih ediyorlar (bu sektör için)

Bizde bunları piyasadaki tecrübemizle gözlemleyerek bu işin tam donanımlı bir hale getirdik ve paket halinde profesyonel Video editör personelleri yetiştirmeye karar verdik

Öncelikle Sıfırdan başlayarak Adobe Photoshop After Effect Cinema 4D ve Kurgu programlarıdan bir tanesi olması şartıyla mesleki olarak bir eğitim veriyoruz

Tanıtım filmleri Reklam filmleri Jenerik yapımı Ekran dizaynı gibi bir çok video çeşitlerini üretebileceksiniz

https://vimeo.com/165308704
-AFTER EFFECTS ARAYÜZ ANLATIMI

Arayüze giriş yapılarak timeline ve layerların kullanımı anlatılacak ve kullanıcılar proje oluşturma ve dosyalarla çalışmaya hazır hale geleceklerdir.

-AFTER EFFECTS PROGRAMINDA PROJE OLUŞTURMA VE PROJE ORGANİZASYONU

After Effects kullanırken proje boyutu büyüdüğünde ve dosya sayısı arttığında genelde kullanıcılar projelerde kaybolmaya başlarlar. Bu bölümde After Effects yazılımının kendine özel bazı proje oluşturma ve proje organizasyonuna imkan veren özellikleri anlatılacak ve kullanıcıların daha organize çalışmaları öğretilecektir.

-BASİT KOMPOZİSYONLAR HAZIRLAMA

Basit kompozisyonlar hazırlanarak kullanıcıların daha kompleks projelere geçiş süresinde kendilerini After Effects Programında rahat hissetmeleri amaçlanmaktadır.

-BASİT ANİMASYONLAR HAZIRLAMA

After Effects yazılımının Timeline ve Fcurve pencereleri kullanılarak animasyonlar hazırlanacaktır.

-3D PROGRAMLARLA ETKİLEŞİMLİ ÇALIŞMA

3d programlarında alınan dosyaların farklı komposizyonlarla birlikte nasıl kullanılacağının anlatılacağı bu bölümde kullanıcılar ayrıca multipass layer kullanımını öğreneceklerdir.

-MASK VE ROTOSCOPE ARAÇLARININ KULLANIMI

Mask ve Rotoscope araçları kullanılarak gerçek görüntülerle sonradan hazırlanmış olan bazı resimlerin birleştirilerek matte painting gibi görsel efektlerde kullanılması gösterilecektir.

-TRACKİNG VE STABİLİZATİON

Hareketli görüntülere elimizde bulunan layerların yerleştirilmesinin anlatılacağı bu bölümde, el kameralarıyla çekilmiş olan görüntülerde titreme sorununun stabilizasyon yöntemiyle giderilmesi incelenecektir.

-COLOR CORRECTİON

Farklı yazılımlardan gelen görüntüler ve materyallerin After Effects yazılımında birleştirildiğinde renk farklılıklarının yazılımın color correction efektleri kullanılarak renk eşlemelerinin ve renk düzenlemelerinin
anlatılacağı bu bölümde kullanıcılar dizilerde ve kliplerde sıkça kullanılan renk oynamalarını hazırlayabilecek seviyeye geleceklerdir.

-AFTER EFFECTS 3D ÖZELLİKLERİNİN KULLANIMI

After effects yazılımının sunduğu 3d özelliklerinin, ışık, kamera, materyaller,gölgelendirmeler ve bunların 3d compositing uygulamalarında nasıl kullanılacağının anlatılacağı kursun bu bölümünde kullanıcılar hazırladıkları compositing projelerini bu şekilde bir üst seviyeye taşıyacaklardır.

-YEŞİL PERDE ÇEKİMLERİ VE KEY’LEMELERİ

Yeşil perde çekimleri son zamanlarda artık sıklıkla kullanılmaya başlanan tekniklerdendir. Tvde seyrettiğimiz bazı dizilerde ve reklamlarda bu tekniğin doğru şekilde kullanılmayıp sırıttığı farkedilmektedir. Kursun bu bölümünde yeşil perde görüntülerin en doğru şekilde nasıl temizleneceği ve birleştirildikleri görüntüler üzerinde sırıtmadan nasıl hazır hale getirilebileceği gösterilecektir.

http://www.adobe.com/tr/products/aftereffects.html

Ek pluginler dahildir.

(ELEMENT 3D OPTİCAL FLARES TWİCH TRAPCODE PARTİCULAR V.S.)
After Effect Kursu Başlıyor 7 Temmuz 2017
Bu içerik yorumlara kapalı.
Başvuru Formu

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 9 - 18
  • Salı 9 - 18
  • Çarşamba 9 - 18
  • Perşembe 9 - 18
  • Cuma 9 - 18
  • Cumartesi 9 - 18
  • Pazar 9 - 18
Telif Koruma

Sohbeti Aç
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size yardımcı olmak için buradayız!