Mezun

6000+

Öğrenci

Her Gün

9.00 - 18.00

Bizi Arayın

 

After Effect Kursu İstanbul

After Effect Kursu İstanbul

 

Merhaba Öncelikle Bu sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkür ederiz

After Effect Kursu İstanbul da bulunan Kursumuz Sizlere Daha Kaliteli Bir Eğitim Vermektedir

İletişim

Prodüksiyon Reklam Ajansları Belediye ve diğer kurumsal şirketlerin bünyelerinde video ve animasyon ekipleri daha çok istihdam sağlıyor

Söyle anlatalım personel alımlarında vasıf cok önemli

Sadece Grafik programları  sadece video montaj yada sadece After effectle bir şirkete girip çalışmak çok zorlaşmaya başladı

İş verenleren daha fazla verim daha personelle işi bitirme derdindeler  bu yüzdende daha çok donanımlı personelleri tercih ediyorlar (bu sektör için)

Bizde bunları piyasadaki tecrübemizle gözlemleyerek bu işin tam donanımlı bir hale getirdik ve paket halinde profesyonel Video editör personelleri yetiştirmeye karar verdik

Öncelikle Sıfırdan başlayarak Adobe Photoshop After Effect Cinema 4D ve Kurgu programlarıdan bir tanesi olması şartıyla mesleki olarak bir eğitim veriyoruz

Tanıtım filmleri Reklam filmleri Jenerik yapımı Ekran dizaynı gibi bir çok video çeşitlerini üretebileceksiniz

After Effect Kursu İstanbul

 

After Effects

Kullanıcı dostu arayüzüyle prodüksiyon piyasasının en popüler programı olan Adobe After effects gerek plug-in desteğiyle, gerek kendi içinde bulunan kendine özel eşsiz araçlarıyla kullanıcılara hayal edemeyecekleri bir animasyon ve compositing imkanı sunmaktadır. Televizyonu açtığımızda seyrettiğimiz çoğu reklam filminde ve görsel efektli dizide After Effects yazılımının kullanıldığını görürüz. Bu kursumuzun amacı kendini her alanda en iyi şekilde ispat etmiş olan After effects yazılımının tamamen görsel efekt yapımında kullanımına yönelik araçlarının ve tekniklerinin öğretilmesi amaçlanmaktadır. Proje tabanlı ilerleyen kursumuzda kullanıcılar After effects yazılımın eşsiz compositing özelliklerinin kullanılması dışında kullanıcılara 3d animasyon sektöründe, reklam sektöründe, çeşitli dizi projelerinde veya sinema efektlerinin hazırlanmasında Adobe After Effects yazılımının sağladığı avantajlarla birlikte karşılaşılan sorunlar ve bunların çözümleri gibi kullanıcıları piyasa koşullarında çalışmaya hazırlayacak projeler başlangıç aşamasından proje sonlandırmasına kadar kullanıcıyla birlikte çözümlenecektir.

After Effect Kursu İstanbul

Tracking Eğitimi

After Effects kursumuz sayesinde Blue-Green Box, Color Correction, Tracking, Compositing, Motion Graphics, VFX gibi konularda uzman olabilirsiniz!

Adobe After Effects Özel Efet Eğitim İçeriği

İçeriği yenilenmiş olan Adobe After Effects kursumuz kullanıcıları tamamen piyasa koşullarında iş yapacak seviyeye getirebilmek için tasarlanmıştır. Layer ve timeline ağırlıklı arayüzüyle oluşturulan projeler esnasında kullanıcılara inanılmaz bir çalışma hızı veren After Effects yazılımı hem 3d programlarıyla olan entegrasyonu hem de Adobe firmasının diğer programlarıyla olan dosya alışverişleri ve proje alışverişleri gibi eşsiz etkileşimiyle vazgeçilmez bir çalışma ortamı sunmaktadır. After Effects ile görsel efekt kursumuz After effects yazılımının arayüzünden başlayarak basit kompozisyonların oluşturulması, Layer ve timeline tabanlı çalışma sisteminin kullanıcıya sunduğu avantajlar, programın 3d kamera ve ışık özelliklerinin kullanılması, yeşil perdede çekilmiş görüntülerin “Keylight” ve After effects’in farklı araçlarının kullanılarak temizlenmesi, Kurs ayrıca çeşitli kompozisyon uygulamalarının After Effects yazılımının farklı özellikleri kullanılarak piyasa koşullarında çalışılıyormuş gibi çözümlenmesi gibi başlıkları içerir.

 

Motion Graphic Kursu
After Effects
After Effects Eğitimi
-After Effects arayüz anlatımı

After Effect Kursu İstanbul da Arayüze giriş yapılarak timeline ve layerların kullanımı anlatılacak ve kullanıcılar proje oluşturma ve dosyalarla çalışmaya hazır hale geleceklerdir.

After Effects
-After Effects programında proje oluşturma ve proje organizasyonu

After Effects kullanırken proje boyutu büyüdüğünde ve dosya sayısı arttığında genelde kullanıcılar projelerde kaybolmaya başlarlar. Bu bölümde After Effects yazılımının kendine özel bazı proje oluşturma ve proje organizasyonuna imkan veren özellikleri anlatılacak ve kullanıcıların daha organize çalışmaları öğretilecektir.

-Basit kompozisyonlar hazırlama

Basit kompozisyonlar hazırlanarak kullanıcıların daha kompleks projelere geçiş süresinde kendilerini After Effects Programında rahat hissetmeleri amaçlanmaktadır.

-Basit animasyonlar hazırlama

After Effects yazılımının Timeline ve Fcurve pencereleri kullanılarak animasyonlar hazırlanacaktır.

-3d programlarla etkileşimli çalışma

3d programlarında alınan dosyaların farklı komposizyonlarla birlikte nasıl kullanılacağının anlatılacağı bu bölümde kullanıcılar ayrıca multipass layer kullanımını öğreneceklerdir.

-Mask ve Rotoscope araçlarının kullanımı

Mask ve Rotoscope araçları kullanılarak gerçek görüntülerle sonradan hazırlanmış olan bazı resimlerin birleştirilerek matte painting gibi görsel efektlerde kullanılması gösterilecektir.

-Tracking ve stabilization

Hareketli görüntülere elimizde bulunan layerların yerleştirilmesinin anlatılacağı bu bölümde, el kameralarıyla çekilmiş olan görüntülerde titreme sorununun stabilizasyon yöntemiyle giderilmesi incelenecektir.

-Color Correction

Farklı yazılımlardan gelen görüntüler ve materyallerin After Effects yazılımında birleştirildiğinde renk farklılıklarının yazılımın color correction efektleri kullanılarak renk eşlemelerinin ve renk düzenlemelerinin
anlatılacağı bu bölümde kullanıcılar dizilerde ve kliplerde sıkça kullanılan renk oynamalarını hazırlayabilecek seviyeye geleceklerdir.

-After Effects 3d özelliklerinin kullanımı

After effects yazılımının sunduğu 3d özelliklerinin, ışık, kamera, materyaller,gölgelendirmeler ve bunların 3d compositing uygulamalarında nasıl kullanılacağının anlatılacağı kursun bu bölümünde kullanıcılar hazırladıkları compositing projelerini bu şekilde bir üst seviyeye taşıyacaklardır.

-Yeşil perde çekimleri ve key’lemeleri

Yeşil perde çekimleri son zamanlarda artık sıklıkla kullanılmaya başlanan tekniklerdendir. Tvde seyrettiğimiz bazı dizilerde ve reklamlarda bu tekniğin doğru şekilde kullanılmayıp sırıttığı farkedilmektedir. Kursun bu bölümünde yeşil perde görüntülerin en doğru şekilde nasıl temizleneceği ve birleştirildikleri görüntüler üzerinde sırıtmadan nasıl hazır hale getirilebileceği gösterilecektir.

Motion Graphic Kursu
After Effects

 After Effect after effect kursu İstanbul

After Effects Eğitimi

Bu içerik yorumlara kapalı.
Başvuru Formu

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 9 - 18
  • Salı 9 - 18
  • Çarşamba 9 - 18
  • Perşembe 9 - 18
  • Cuma 9 - 18
  • Cumartesi 9 - 18
  • Pazar 9 - 18
Telif Koruma

Sohbeti Aç
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size yardımcı olmak için buradayız!